Illustration

Наталія Попадюк

Я - сімейний консультант, сертифікований вчитель симптотермального методу розпізнавання плідності (Бірмінгемська школа МРП), з правом навчати по типових, нетипових циклах та особливих періодах (післяпологовому, пременопаузному, після скасування гормональних препаратів тощо). Автор семінарів та численних онлайн вебінарів про жіноче здоров’я, планування родини, сімейних стосунків, статевого виховання молоді.
Одружена, маю двох чудових діток, щаслива дружина та мама.

icon

Я - економіст

Маю 15 років (з них 6 декрету) безпосереднього стажу як економіст, бухгалтер та викладач економічних дисциплін. Мушу зазначити, що цей досвід допомагає мені в сьогоднішній моїй роботі в плані складання навчальних планів, оцінюванні, маркетингу чи фінансах.

icon

Я - сімейний консультант

 З 2007 по 2010 рр навчалась у "Центі студій подружнього життя" при Інституті релігійних наук Томи Аквінського в м.Києві. Там пройшла курс симптотермального методу.● У 2013 році завершувала уже ІІ рівень по сертифікованій програмі в Інституті родини при Католицькому університеті у Львові.● Також проходила навчання в п.Гені Самборської, яка є інструктором симтотермального методу, відомим пролайф-активістом в Україні та за її межами.● У 2021 році пройшла підвищення кваліфікації як вчителя симтотермального методу в МПЦР “Щастя бути разом” ім. В. Самаріної, де отримала сертифікат.● У 2022 році, не зважаючи на війну, пройшла підвищення кваліфікації за напрямом “Відповідальне батьківство і дар життя” при Інституті родини та подружнього життя УКУ.

icon

12 років досвіду

Навчаю симптотермальному методу понад 12 років, маю біля 150 своїх учнів, 40-50 пар, які практикують метод.Ми з чоловіком самі практикуємо симптотермальний метод, є його поціновувачами, і маємо досвід застосування його для різних цілей: відкладення чи планування вагітності, у різні етапи життя, зокрема й у післяпологовому періоді.

icon

Працюю онлайн 

З 2020 року (особливо після народження другої дитини та з початком пандемії) активно працюю онлайн. За цей час провела 6 онлайн груп навчання симтотермального методу, 4 онлайн Марафони для відновлення ведення карт після пологів, індивідуальне навчання жінок чи пар. А це близько 80 жінок та дівчат (пара рахується як одна жінка).

icon

Передподружня підготовка

З 2018 року працю з нареченими у Центрі передподружньої підготовки Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, де веду ту частину, що присвячена медичним та біоетичним питанням.

icon

Зустрічі для підлітків

У 2021 р. провела першу зустріч для дівчаток 10-15 років на тематику жіночого здоров'я та особливостей змін в організмі, що пов'язані з пубертатом. Мрію розвивати цей напрям роботи й доносити молодим людям цінність власної статевості. 

icon

Рух "За життя"

З 2012 року орієнтовно була волонтером в русі "За життя" в Тернополі, провадила переподружню підготовку з біоетичних питань.

icon

“Бог, ти і я - міцна християнська сім”я”

У 2017-2018 ми з чоловіком, за сприяння Комісії у справах родини, провели дві групи для подруж під назвою “Бог, ти і я - міцна християнська сім'я”.

Дипломи

Illustration
Illustration