Illustration
Illustration

Організація виїздів

для сімей захисників України (дружин та діток, а також чоловіків)

Illustration

Виїзд 14-17 серпня, 2023

с. Зарваниця, Тернопільської обл.

Illustration

З травня 2022 функціонує онлайн група дружин військовослужбовців «Ті, які чекають». Вона об’єднує жінок різного віку, статусу, конфесійної приналежності та місця проживання. Але тих, які у цей нелегкий час вирішили об’єднатися для підтримки один одного у часі очікування на повернення своїх коханих чоловіків.

Кожен, особливо у цей нелегкий час, потребує відновлення та віднайдення сил та опор. Але особливо ті, які щодня несуть виклики війни у безпосередній спосіб: через зростання обов'язків по догляду за дітками у зв’язку з відсутністю чоловіка, побутом, що безумно, ускладнився, постійною тривогою за стан та можливості чоловіка, про його підтримку та повернення, добробут та навіть захист прав тощо. 
Тобто ті, які фактично, а не на словах, стали оберегами для власних родин, міцним тилом для того, який несе важку ношу військового та християнського обов’язку.
Але також і наші дітки. І часто не знаємо точно, хто більше потребує відновлення: ми — дорослі, чи вони — діти?

Саме тому спільнота дружин «Ті, які чекають» разом із групою однодумців вирішили організовувати виїзди для дружин військовослужбовців разом з дітками.Це час реабілітації та рекреації. З часом, виїзди будуть сімейного типу, де зможуть взяти участь також чоловіки.

У Програму виїзду включена:

    духовна складова: літургія, можливість сповіді та духовної розмови, молитва прослави (вечірня програма)
    групи терапевтичні (веде психолог-консультант), арттерапія
    коло для розмови та ділення
    для діток – окрема програма відновлення та відпочинку

Захід відбувається за підтримки Комісії у справах родини ТЗАЄ УГКЦ, А ТАКОЖ БАГАТЬОХ ІНШИХ СПІЛЬНОТ, а також людей доброї волі, які пожертвували свої кошти та час для реалізації цього проекту

Маєте бажання підтримати наш проект? Це можна зробити завдяки пожертвам на картку

Illustration

Поповнити конверт через ПРИВАТ 24https://www.privat24.ua/send/b8r0k
Номер картки конверта4149499261092504
Посилання на МОНО-банкуhttps://send.monobank.ua/jar/86iTqRK5jB
💳Номер картки банки5375 4112 1376 5667Попадюк Наталія Михайлівна

Зимовий ретрит 2024

Продовжуємо організовувати заходи, спрямовані на психологічну та духовну підтримку дружин захисників України та їх сімей.

Дякуємо усім жертводавцям та радіємо за можливість бути один для одного та бути один з одним. Жіноче коло має велику силу. Особливо у цей складний для усіх нас, я би сказала, темний час. Прийняття та допомога, зцілення любов’ю, — ось, що можуть відчувати учасниці таких кіл. Багато з жінок вперше дізналися, що взагалі щось таке існує.

Сюрпризом у доброму значенні цього слова є та опіка та турбота, котру можуть відчувати наші учасниці, побувавши на таких кемпінгах. Я би назвала це «місцем сили та відновлення». Віримо у важливість цієї справи та необхідність таких заходів, тому просимо тих, які мають можливість, і тих, яким відгукується, залишати свої пожертви на відповідні рахунки, вказані внизу публікації. Дякуємо за ваші великі серця.

Як все відбувалось (відео)

Перший з'їзд дружин військовослужбовців

4-17 серпня 2023 року у с. Зарваниця 

Група "Ті, які чекають" не лише проводить щотижневі онлайн зустрічі в рамках підтримки дружин захисників України, але також організовує виїзди з метою реабілітації та рекреації.

Поміж нами були учасниці з різних куточків України, і не лише безпосередньо учасниці групи, але усі охочі, які зголосилися. Загалом група налічувала 35 осіб. 10 жінок, 15 діток та 10 аніматорів-організаторів. Виїзд тривав повних 3 дні та охоплював роботу з жінками (розмови, психологічні вправи, майстер-класи, групова робота, а також молитовні зустрічі ввечері), а також з дітками

Дітки були поділені на 2 групи: найменші — від 2 до 4-х років та старші — від 5 до 12 років. Найменші мали активності, відповідні для їх віку, з ними займалися аніматори. Старша ж група працювала з арттерапевтом та майстринею. Вони створювали картини, ікони, різні поробки, а також гралися в рольові ігри, чи просто спілкувалися. Ввечері дітки мали можливість спільної активності, а також відпочити за переглядом фільму чи мультфільму.

Illustration

Важливою частиною програми була саме її духовна складова, оскільки з нами також перебував священник, отже, кожного дня служилася Літургія, кожен охочий міг піти до Сповіді та Святого Причастя, а також міг порозмовляти з духовним отцем. Ввечері жінки мали можливість перебувати на молитві, віддаючи Богові свої страхи, потреби, болі та страждання, дякуючи за отримані ласки та дар життя.

Учасниці та дітки поверталися з такого 3-денного табору наповненими та щасливими. Варто сказати, що погода нам сприяла, і природа, яка у цьому куточку Тернопільщини, надзвичайно мальовнича, створювали чудовий пейзаж, сприяючи зціленню як духовному, так і фізичному.

Ми й надалі плануємо проводити подібні заходи. Зокрема, взимку плануємо 3 денний виїзд дружин захисників України, але уже без діток, а на літо 2024 - великий 5 або 7 денний табір для сімей військовослужбовців.
Залиште заявку на вступ до групи, заповнивши форму реєстрації.

Про мене

Illustration

Вітаю! Я, Наталія Попадюк - сімейний консультант, вчитель симптотермального методу розпізнавання плідності. Одружена, маю двох чудових діток, щаслива дружина та мама.

Своєю працею я допомагаю подружжям планувати сім'ю в гармонії з власним тілом та совістю, відбудовувати міцні здорові стосунки. А також дівчатам та жінкам глибше зрозуміти своє тіло, відкрити власну жіночність.

Illustration

Маєте бажання підтримати наш проект? Це можна зробити завдяки пожертвам на картку

Illustration

5457 0825 0973 4161 (ПРИВАТ, безвідсоткова)Попадюк Наталія Михайлівна

(Зокрема, ще триває збір на покриття витрат для проживання та харчування діток)