Група підтримки дружин та дівчат військовослужбовців

Ідея створення такої групи назрівала давно. А вже після повернення у квітні 2022 року в Україну, я вирішила ризикнути, і кинути такий клич.Назбиралася група, яка потроху росте і розвивається.
Це не терапевтична група, хоча ми запрошуємо фахівців, зокрема, психологів, консультантів, розглядаючи та пропрацьовуючи актуальні теми.
Це комунікативна група. Просто дружини чи дівчата, які чекають. І у цьому її сила. І ми маємо час для спілкування в форматі онлайн конференції, де ділимося тим, що болить, і тим, що радує нас, як справляємося, і як не справляємося. Таке собі місце, де можна побути собою.
Ми маємо також визначений час для молитви, де згадуємо наших чоловіків та наші потреби.А також маємо зустрічі з психологами, терапевтами, священниками чи юристами, аби глибше розуміти, як давати собі раду, і які можуть бути опори на зараз і на потім.У планах є створення такого простору також в офлайн режимі, і поглиблення такої взаємодії.

Бажаєте підтримати діяльність групи

Можна залишити власні донати в одну із зручних для вас "банок". більше про нашу діяльність можна переглянути у наступних підстаттях розділу

 • Конверт Приват банку

  Поповнити конверт через Приват24https://www.privat24.ua/send/b8r0k
  Номер картки конверта4149499261092504

 • Банка Монобанку

  Посилання на банку
  https://send.monobank.ua/jar/86iTqRK5jB

  💳Номер картки банки
  5375 4112 1376 5667