Відгуки

"На курс прийшла з метою зрозуміти свої цикли, які неочікувано рано стали пременопаузними, і з метою спробувати ще завагітніти. Під час навчання, емоції були, як американські гірки - від захоплення щодо дивовижної будови нашої репродуктивної системи (80% інформації було для мене відкриттям і яскравим свідченням Божого детального задуму), бо відчуваю, що мій цикл нетиповий і я прийшла до цих знань запізно."

Марія

"Дякую вам, Наталю, ви показали мені жіноче здоров'я з іншого боку, більш зрозуміло, а також важливість стежити за собою та вчасно реагувати, правильність та порядок спостереження. Як жити в гармонії з собою на Божими заповідями. Дякую.Дівчата, дякую всім за щирість та досвід на ваших прикладах."

Ніна Чаїнська

"Я прийшла на курс, щоб знайти для себе спосіб планування сім'ї, який не є гріховним та безпечним для здоров'я. Протягом курсу (а це три місяці), були різні відчуття: переборювання себе, подолання ліні, зробити домашнє, контрольні. Але вкінці відчуття гордості, що змогла, зрозуміла, дійшла до кінця. Наталя підтримувала та мотивувала. Я ніколи не була такою уважною до організму, а виявляється він на все реагує. Маю за мету користуватися методом і жити гармонії зі своїм тілом."

Марія

Доброго дня, Наталю! Хочу вам подякувати за курс «Симтотермального методу». Це не лише курс про те, як відмовитися від контрацептивів та перейти на природні методи. Це курс про свідомий підхід двох партнерів за власне життя, взаємостосунки у між чоловіком та дружиною, та власне жіноче здоров’я.А поки ми з чоловіком вводимо цей метод у життя, радіємо природності, позаду довге, але приємне та доступне навчання.Воно того варте !

Діана

" За цей курс я зрозуміла, яку важливість має овуляція у жіночому циклі та організмі жінки вцілому. Розумію свій цикл, веду спостереження та його інтерпретацію. Маю поняття, що таке БТТ і значення у циклі, яка роль слизу та важливість у плідному періоді та про зміни шийки майки відповідно до гормонів. Змінилося ставлення до народжуваності та до близькості в подружньому житті. Тепер я знаю свій секрет, як писав Ерік Одеблад: "Кожна жінка має секрет та не кожна знає про це". Дуже задоволена, що почула про метод, записалась на навчання і вивчила. Щиро вдячна, пані Наталю, за вашу титанічну працю і легкість у навчанні, підтримку і супровід особисто мене та цілої групи.

Катерина

"Наталю, щиро дякую за кожне ваше слово, за кожну вашу відповідь, за кожне відео, за кожну лекцію, яка формувала нас як жінок, які повинні знати свій організм, свою плідність, та вчили нас (між рядками) любити себе. Дякую за глибокий виклад навчального матеріалу, за те з яким професіоналізмом ви достукувалися до кожного з нас, щоб ми могли з легкістю володіти тим, що дав нас Господь, щоб могли вільно жити у подружжі та подобатися Господеві. Дякую за курс - це був прекрасний подарунок для мене. Нехай Господь щедро благословляє Вас, вашу сім'ю і вашу викладацьку діяльність. Буду рекламувати вас як найкращого викладача симптотермального методу розпізнання плідності. Буду скучати за нашими зустрічами.

Іванна

"Дякую Богу, що натрапила на вас, Наталя і завдяки вам змогла пройти курс-навчання СМТ, про який неодноразово чула. На курсі дізналася багато цікавого про жіноче здоров'я, про фізіологічні процеси, які відбуваються в тілі жінки. Перейшла з теорії до практики застосування методу, і побачила, що це зручно і комфортно, і дає можливість відкритися на новий рівень відносин з чоловіком у статевій сфері. Ще хочу подякувати дівчатам, з якими було просто і легко спілкуватися, та без обмежень ділитися своїм баченням, враженнями та спостереженнями. Дякую, Наталя, вам за це цікаве та дуже важливе ведення, передання багажу знань.

Уляна Остапів

"Про СТ-метод дізналася, коли планували з чоловіком весілля. Для себе зрозуміла, що хочу його опанувати й що це важливо для нашого сімейного життя. Дуже радію, що натрапила саме на ваш курс, Наталю. Дуже сподобалося навчання. Важливо, що у курсу не лише подані правила методу, а й загальна інформація про жіноче здоров'я. Сподобалось, що розглядається в загальному плідність пари. Деяка інформація була мені відома, але все одно було цікаво її пригадати. Цей курс дав чітке розуміння про те, як працює жіночий організм, наскільки все продумано та злагоджено. Інформація у курсі подано цікаво та зрозуміло. Також дуже сподобались живі зустрічі. Дуже цікаво досліджувати свій організм за допомогою методу. З нетерпінням чекаю відновлення циклу, щоб мати змогу краще застосовувати правила методу. Наталю, щиро дякую за вашу працю та підтримку. Бажаю натхнення та мирного неба!

Юля Запісоцька