Вартість вебінару1000 грн


Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.

Illustration

Після пологів кожна пара зустрічається не лише з радістю приходу нового життя в їх сім’ю, а й з цілим рядом викликів. Частина цих викликів пов’язана саме з плануванням родини. Адже переважна більшість сімей, які недавно народили, не планують у швидшому часі знову вагітніти. Що є цілком нормальним бажанням, бо організм все ж потребує часу на відновлення, адаптацію. Це ж стосується і сімейної системи, і психологічних моментів.

Однак страх швидко завагітніти знову часто штовхає на застосовування сумнівних засобів і по ефективності, і найголовніше, шкідливих для здоров’я. Йдеться, звичайно, про контрацептиви як бар’єрного (перерваний статевий акт, презерватив тощо), так і абортивного чи частково абортивного типу (гормональні препарати різного типу (таблетки, пластирі, ін’єкції, кільця), а також внутрішньо маткові спіралі чи системи), хімічні засоби (сперміциди, змазки).
Однак кожна людина тягнеться до природного та екологічного, що не шкодить її здоров’ю та самопочуттю. Крім того, ми часто не чуємо правдиво інформації про рекомендовані, наприклад, контрацептивні засоби, способи їх дії та вплив на організм жінки і навіть малюка (якщо йдеться про грудне вигодовування), а також про реальну ефективність того чи іншого засобу. Також мало хто із гінекологів може дати адекватну інформацію про природні методи розпізнавання плідності як альтернативні до контрацептивних, часто така інформація є перекрученою чи неточною.

Але чи можемо довіряти природним методам, і які з них є дійсно ефективними, перевіреними та доказововими?

Як щодо симптотермального методу? Чи він може бути надійним після пологів, особливо за умов:

    - лактаційної амінареї (відсутності циклів)
    - відсутності нормального сну
    - труднощів з виділенням часу на спостереження та занотовування ознак показників плідності (не можу себе організувати

А також загалом:

• Що ж відбувається з жіночим організмом після пологів
• Коли чекати відновлення циклів при грудному вигодовуванні і при його відсутності
• Фактори, що можуть приторможувати чи пришвидшувати відновлення циклів у жінки
• Про контрацептивні та природні методи, а також їх ефективність
• Про переваги природніх методів
• Про симптотермальний метод як один з найефективніших та найекологічніших методів, зокрема після пологів (практичні приклади)
• Як вивчити симптотермальний метод і як його практикувати після пологів (прикладні поради).

Про усе це, а також інші важливі аспекти, що варто знати усім парам, які нещодавно народили, і не лише нещодавно, а взагалі, зібрано у вебінарі «Особливості післяпологового періоду, природні та контрацептивні методи, кому можна і вартує довіряє при плануванні сім’ї»

Після реєстрації ви отримаєте доступ за посиланням з обмеженим часом перегляду – до 14 днів)

Про мене

Illustration

Вітаю! Я, Наталія Попадюк - сімейний консультант, вчитель симптотермального методу розпізнавання плідності. Одружена, маю двох чудових діток, щаслива дружина та мама.

Своєю працею я допомагаю подружжям планувати сім'ю в гармонії з власним тілом та совістю, відбудовувати міцні здорові стосунки. А також дівчатам та жінкам глибше зрозуміти своє тіло, відкрити власну жіночність.

Illustration

Бажаєте отримати індивідуальну консультацію?

Illustration

Напишіть мені, або зателефонуйте - визначимо зручний час для вирішення вашої проблеми